Hakkımızda

ORDU İLİNİN  GÜVENİLİR,HİZMET KALİTESİNDEN ÖDÜN VERMEYEN MESLEKİ ETİK ANLAYIŞI İÇİNDE UZMAN VE TECRÜBELİ EKİBİYLE,KAZA RİSKLERİNİ SIFIRA İNDİRGEME ODAKLI ÇÖZÜM ORTAKLIĞI İLE   FARK YARATAN ORTAK SAĞLIK GÜVENLİK BİRİMİ  ORDU OSGB 19.06.2013 TARİHİNDEN BU YANA ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

KURULDUĞU GÜNDEN BUGÜNE; İŞ GÜVENLİĞİ KAPSAMINDAKİ TÜM FAALİYET VE GEREKLİLİKLER UZMAN EKİP YÖNLENDİRMESİ İLE EN ETKİLİ ŞEKİLDE YERİNE GETİRİLMEKTEDİR.

ORDU OSGB OLARAK TÜM FAALİYETLERİMİZDE; YÜRÜRÜLÜKTEKİ TÜM YASAL MEVZUATLARI, ULUSAL VE ULUSLARARASI STANDARTLARI VE DİREKTİFLERİ ESAS ALMAKTAYIZ. BU KAPSAMDA MÜŞTERİLERİMİZE ; GERÇEKÇİ, SAHADA UYGULANABİLİR, SONUÇ ODAKLI ÇÖZÜM ÖNERİLERİYLE ÖNGÖRÜLEBİLİR TÜM RİSİKLERİN YOK EDİLMESİ , YOK EDİLMESİ MÜMKÜN OLMADIĞI DURUMLARDA İSE EN AZ RİSK SEVİYESİNE ÇEKİLEBİLMESİNİ SAĞLAYACAK ÖNLEMLERİ SUNUYORUZ.

Vizyonumuz

SÜREKLİ DEĞİŞİM İÇERİSİNDE, ARTAN HİZMET PARAMETRELERİMİZLE VE DEĞİŞMEYEN HİZMET KALİTEMİZLE İŞ GÜVENLİĞİ KONUSUNDA BİR MARKA OLARAK ULUSAL PLATFORMDA YENİ ŞUBELERİMİZLE VAR OLMAK TEMEL HEDEFİMİZDİR.

Misyonumuz

UZUN VADELİ, KALICI YAKLAŞIMLARLA, İŞVEREN VE ÇALIŞAN YÖNÜNDEN İŞ GÜVENLİĞİ BİLİNCİ OLUŞTURMAK, BU ANLAMDA TOPLUMSAL ALGININ GELİŞMESİNİ SAĞLAMAKTIR. BU AMACLA; REHBERLİK VE DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMENİN YANISIRA İŞ KAZALARINI KADER OLARAK KABUL ETMEYECEK EĞİTİMLİ BİREYLER KAZANDIRMAK TEMEL MİSYONUMUZDUR.

 

Amacımız

SEKTÖREL BAZDA ; HER SEKTÖRÜN RİSKLERİNİN ÖZGÜN OLARAK DEĞERLENDİRİLEREK SONUCA YÖNELİK PROAKTİF VE GERÇEKÇİ ÇÖZÜMLER SUNMAKTIR.